Profesjonaliści w czyszczeniu

CleanBox zajmuje się sprzedażą wszelkich produktów do utrzymania czystości. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stałe poszerzanie swojej wiedzy pozwala nam dostosowywać ofertę do wszelkich wymagań klienta. Działamy głównie na terenie małopolski i śląska jednak stale poszerza się grono naszych stałych odbiorców na terenie całej Polski. Wszystko to przede wszystkim dzięki szczerości oraz obustronnemu zaufaniu.

 

W roku 2017 w szczególny sposób doceniono nasze zaangażowanie i podejście do klientów. Dołączyliśmy do elitarnego grona dystrybutorów grupy IPC – jednego z największych i najbardziej cenionych marek urządzeń czyszczących na świecie!

 

Dało nam to możliwość  rozwiązania praktycznie każdego z Państwa problemów podczas codziennego utrzymania czystości.

Dlaczego IPC?

IPC Group to międzynarodowy koncern produkujący maszyny, narzędzia i akcesoria do przemysłowego i profesjonalnego sprzątania zatrudniający ponad 1000 pracowników. Posiada ogólnoświatowy zasięg działania.

W skład grupy wchodzą przede wszystkim dywizje:

Gansow od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń czyszczących do podłóg oraz zamiatarek. Od wielu lat wprowadza nowe trendy w grupie tego typu maszyn, które stale są elementem inspiracji do rozwoju dla innych producentów.  
Rocznie produkuje ponad 20.000 maszyn czyszczących.
Gansow spełniaj najwyższe normy unijne, ISO oraz posiadają wiele patentów, atestów oraz certyfikatów bezpieczeństwa.

Portotecnica od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych. 80% produkcji sprzedawane jest na światowy. Pozostała część produkcji trafia na rynek europejski. IPC Portotecnica oferuje kilka linii urządzeń wysokociśnieniowych: urządzenia mobilne zimnowodne i gorącowodne, urządzenia stacjonarne zimnowodne i gorącowodne oraz urządzenia specjalistyczne zimno i gorącowodne z napędami spalinowymi. Wysoka jakość i wydajność urządzeń produkowanych przez firmę oraz rozwinięta ogólnoświatowa sieć dystrybucji pozwala rozwiązać wszystkie problemy klientów związane z czyszczeniem wysokociśnieniowym. 
Rocznie produkuje ponad 50.000 urządzeń wysokociśnieniowych.
IPC Portotecnica spełniaj najwyższe normy unijne, ISO oraz posiadają wiele patentów, atestów oraz certyfikatów bezpieczeństwa. 

Soteco to największy dostawca  odkurzaczy o niezwykle szerokim zastosowaniu! Produkuje urządzenia dla wielu znanych firm pod własnym „brandem”
Rocznie produkuje ponad 250 000 odkurzaczy. Urządzenia firmy IPC Soteco spełniają najwyższe normy unijne, ISO oraz posiadają wiele patentów, atestów oraz certyfikatów bezpieczeństwa. 

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dodatkowemu wsparciu grupy IPC zapewniamy:

Fachowe doradztwo

Mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo zarówno techniczne jak i handlowe, wsparcie przed zakupem we wszystkich etapach wyboru odpowiedniego produktu i samego procesu zakupowego. Prezentacja urządzeń na dedykowanym obiekcie oraz przeszkolenie z obsługi jest już u nas standardem.

Wsparcie przy finalizacji

Bezpłatnie pomagamy podczas finalizacji zamówienia. Dzięki naszym doradcom finansowym bez problemu szybko i kompletnie otrzymają Państwo atrakcyjne formy finansowania urządzeń w formie rat, leasingu czy wynajmu długoterminowego

Profesjonalny serwis

Pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne to istotny punkt naszego działania! Nasz serwis jest do pełnej dyspozycji na terenie małopolski oraz śląska natomiast dzięki stałej współpracy z wieloma serwisantami na terenie całego kraju najczęściej jesteśmy w stanie usunąć usterki skutecznie w bardzo krótkim czasie.